Kontakta oss


Skicka kontaktuppgifter och en kort beskrivning om vad ni vill ha
hjälp med så kontaktar vi er så snart vi kan.

 

 

Vi som jobbar här

 

Vaktmästare & konferensvärd

Erik Eriksson

Vaktmästare & konferensvärd
erik.eriksson@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Vaktmästare, konferensvärd & ansvarig för EFH Musikstudio

Daniel Jonsén

Vaktmästare, konferensvärd & ansvarig för EFH Musikstudio
daniel.jonsen@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00, 076-1442937

Biograftekniker, Webredaktör & Konferensvärd

Martin Wangdell

Biograftekniker, Webredaktör & Konferensvärd
martin.wangdell@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Restaurangchef Folkan

Maria Johansson

Restaurangchef Folkan
cafe@ersbodafolketshus.se
090-18 00 02

När du skickar faktura till oss

Faktura

När du skickar faktura till oss
faktura@ersbodafolketshus.se

 

Styrelse:


Tage Nilsson, umenilsson@gmail.com- Ordförande
Gunnel Lagerkvist, gunnel@mariehem.net- Vice Ordförande
Christin Broman, christin.broman@hotmail.com- Ordinarie ledamot
Gunne-Gerd Holmlund, gunnegerdh@gmail.com- Ordinarie ledamot
Bengt Gunnarsson, bengt.r.gunnarsson@gmail.comSuppleant
Jan Persson, janp956@gmail.com - Suppleant
Christer Vahlberg, bochrvah@gmail.com- suppleant
Erland Johagen, johagen@mac.se- suppleant
Hussein Tamir, hjtamir@hotmail.com
Hibba Saleh, hibbishaman@hotmail.com
Alice Nikmanesh, alice.nikmanesh@gmail.com
Darin Baroshki, baroshkidarin@gmail.com
Hans-Åke Rönnlund, hans_ake_ronnlund@outlook.com




 

 

 

Om ni upptäcker något fel på hemsidan kontakta gärna Restaurangwebben webbdesign och bokningssystem för restauranger.