Kontakta oss


Skicka kontaktuppgifter och en kort beskrivning om vad ni vill ha
hjälp med så kontaktar vi er så snart vi kan.

 

 

Vi som jobbar här

 

Konferensvärd & tekniskt ansvarig

Erik Eriksson

Konferensvärd & tekniskt ansvarig
erik.eriksson@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Konferensvärd & tekniskt ansvarig

Daniel Jonsén

Konferensvärd & tekniskt ansvarig
daniel.jonsen@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Administratör, Webredaktör, Konferensvärd & tekniskt ansvarig

Martin Wangdell

Administratör, Webredaktör, Konferensvärd & tekniskt ansvarig
martin.wangdell@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Restaurangansvarig

Maria Johansson

Restaurangansvarig
cafe@ersbodafolketshus.se
090-18 00 02

Projektledare Nya Mötesplatser

Mahmoud Chninou

Projektledare Nya Mötesplatser
mahmoud.chninou@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

 

Styrelse:


Tage Nilsson, umenilsson@gmail.com - Ordförande
Gunnel Lagerkvist, gunnel@mariehem.net - Vice Ordförande
Christin Broman, christin.broman@lo.se - Ordinarie ledamot
Gunne-Gerd Holmlund, gunnegerdh@gmail.com - Ordinarie ledamot
Bengt Gunnarsson, bengt.r.gunnarsson@gmail.com Suppleant
Jan Persson, janp956@gmail.com - Suppleant
Christer Vahlberg, bochrvah@gmail.com - suppleant
Erland Johagen, johagen@mac.se - suppleant
Hussein Tamir, hjtamir@hotmail.com
Hibba Saleh, hibbishaman@hotmail.com

Hemsidan drivs av Moln8 webbdesign & SEO i Umeå

Om du upptäcker något tekniskt fel kontakta gärna Moln8