Kontakta oss


Skicka kontaktuppgifter och en kort beskrivning om vad ni vill ha
hjälp med så kontaktar vi er så snart vi kan.

 

 

Vi som jobbar här

 

Konferensvärd & tekniskt ansvarig

Erik Eriksson

Konferensvärd & tekniskt ansvarig
erik.eriksson@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Konferensvärd & tekniskt ansvarig

Daniel Jonsén

Konferensvärd & tekniskt ansvarig
daniel.jonsen@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00, 076-1442937

Administratör, Webredaktör, Konferensvärd & tekniskt ansvarig

Martin Wangdell

Administratör, Webredaktör, Konferensvärd & tekniskt ansvarig
martin.wangdell@ersbodafolketshus.se
090-18 00 00

Restaurangansvarig

Maria Johansson

Restaurangansvarig
cafe@ersbodafolketshus.se
090-18 00 02

När du skickar faktura till oss

Faktura

När du skickar faktura till oss
faktura@ersbodafolketshus.se

 

Styrelse:


Tage Nilsson, umenilsson@gmail.com- Ordförande
Gunnel Lagerkvist, gunnel@mariehem.net- Vice Ordförande
Christin Broman, christin.broman@hotmail.com- Ordinarie ledamot
Gunne-Gerd Holmlund, gunnegerdh@gmail.com- Ordinarie ledamot
Bengt Gunnarsson, bengt.r.gunnarsson@gmail.comSuppleant
Jan Persson, janp956@gmail.com - Suppleant
Christer Vahlberg, bochrvah@gmail.com- suppleant
Erland Johagen, johagen@mac.se- suppleant
Hussein Tamir, hjtamir@hotmail.com
Hibba Saleh, hibbishaman@hotmail.com
Alice Nikmanesh, alice.nikmanesh@gmail.com
Darin Baroshki, baroshkidarin@gmail.com


Om ni upptäcker något fel på hemsidan kontakta gärna Restaurangwebben webbdesign och bokningssystem för restauranger.