Ersboda Folkets Hus Umeå

Vi som jobbar här

Magnus Öberg - Folketshuschef
090-18 00 00, 070-183 21 19, magnus.oberg@ersbodafolketshus.se

Erik Eriksson - Konferensvärd & tekniskt ansvarig
090-18 00 00, erik.eriksson@ersbodafolketshus.se

Daniel Jonsén - Konferensvärd & tekniskt ansvarig
090-18 00 00, daniel.jonsen@ersbodafolketshus.se

Martin Wangdell - Administratör, Webredaktör, Konferensvärd & tekniskt ansvarig
090-18 00 00, martin.wangdell@ersbodafolketshus.se

Maria Johansson - Restaurangansvarig
090-18 00 02, cafe@ersbodafolketshus.se



Magnus Öberg
maria
erik
Martin

Styrelsen

Tage Nilsson, umenilsson@gmail.com - Ordförande
Gunnel Lagerkvist, gunnel@mariehem.net - Vice Ordförande
Håkan Holmström, hakan.holmstrom.1952@gmail.com - Ordinarie ledamot
Christin Broman, christin.broman@lo.se - Ordinarie ledamot
Bo Persson, bo.persson@ddb.umu.se - Ordinarie ledamot
Lina Gustafsson, linagustis@gmail.com - Ordinarie ledamot
Gunne-Gerd Holmlund, gunne.holmlund@gmail.com - Ordinarie ledamot
Bengt Gunnarsson, bengt.r.gunnarsson@gmail.com Suppleant
Marléne Stavbom, marlenestavbom@gmail.com - Suppleant
Christer Vahlberg, bochrvah@gmail.com - suppleant
Erland Johagen, johagen@mac.se - suppleant
Hussein Tamir, hjtamir@hotmail.com
Hibba Saleh, hibbishaman@hotmail.com

Daniel


Ersboda Folkets Hus
Byttgränd 13
906 27 UMEÅ
090-18 00 00


©2013-2019